MediBang Paint

Çizim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 13.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma MediBang
MediBang Paint ile kendi tarzınıza uygun bir şekilde çizim ve tasarım yapabileceğiniz kaliteli bir mobil uygulamadır.

MediBang Paint fırçalar, yazı tipleri, önceden hazırlanmış arka planlar ve diğer kaynaklarla yüklü olarak gelen ücretsiz bir dijital boyama ve çizgi roman oluşturma programıdır. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. MediBang Paint Windows, Mac OS X, Android ve iOS'de kullanılabilir.

Bu uygulama eserlerin platformlar arasında kolayca aktarılmasını sağlamak için bulut kaydetme kullanır. MediBang Paint çizerler ve çizgi roman sanatçıları için birçok yaratıcı araç içerir. Çeşitli fırça, ekran tonu ve arka planları, bulut yazı tipleri ve çizgi roman oluşturma araçları gibi. Son olarak MediBang sitesine ücretsiz kaydolmak, eserleri kolayca yönetme, yedekleme ve paylaşma için bulut depolamaya erişim imkanı sağlar. 

Uygulama ile eğlenceli çizimler arasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Masa üstü çizim uygulamalarının özelliklerini taşıyan MediBang Paint uygulamasında sizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı araçları kullanarak kendi tarzınıza uygun içerikler üretebilirsiniz. Eserinizi kolayca düzenlemek adına birden fazla katman üzerinde çalışma yapabilirsiniz. 

Katmanlar sayesinde farkı şeyleri farklı katmanlarda çizin. Bir katmana karakterin saç şeklini çizin, tüm kafayı tekrar çizmeden saç şeklini değiştirin. Resim çizmek için fotoğraf kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekip kendi katmanlarına yerleştirin. Sonra kopya etmek için tam üzerinde yeni bir katman oluşturun. Bu, arka planları çizmek için çok kullanışlı.

MediBang Paint indir
DİĞER SÜRÜMLER